EGO - The Razor team video
aaa Intro: The Doors - My wild love
Billy O'Neil: Big pun - Leather face
Ski: The white stripes - Wasting my time
Brent Hicks: Styles of beyond - Playin with fire
Montage: Blackalicious - Sky is falling
Dre Powell: Songs from his instrumental album
Brian Shima: Star Wars Darth Vader theme
Murda: Jay-z - Blue print 2
Julian Bah: The Roots - Dont say nothin
Brian Aragon: Restiform bodies - Sippy cup
Blood Money: 2 pac - When we ride on our enemies
Credits: Kanye West - Family Business
 
vyšlo: prosinec 2004
producent: Adam Johnson

riders: Dre Powell, Brent Hicks, Julian Bah, Brian Aragon, Eric Perkett, Mike Johnson, Billy O'Neil,
Brian Shima and Flow riders.

Díky Mashovi ze Slovenska se ke mně dostalo nový Ego video. Jelikož byly všechny tři trailery skvělý, tak vše nasvědčovalo tomu, že u celýho videa tomu nebude jinak. A očekávání se opravdu naplnilo. Už podle titulků poznáte s kým to budete mít čest: Murda Johnson, Prince Aragon, Dre Powell, Billy O'Neil, Julian Bah, Brent Hicks a Eric Percett. Bezmála 59 minutový video vás natolik pohltí, že si jej užijete od začátku až do samýho konce.

Hned na úvod se můžete dočíst: We are the coolest most exclusive people in the world. Our Egos are twice your size. So if you try this, you'll probably die, but we don't care. No a v tomhle duchu je celý video...prostě se tváří že sou něco víc, ale docela to na ně sedne. Hlavně Murda, furt se tam válí na posteli s pivem v ruce, o něčem vykládá a sděluje nám svoje poznatky. Na úvod sou tam crashe známý z trailerů a pak tam vykládá o Egu  Adam Johnson a hraje u toho kulečník.

Nebudu tady vyjmenovávat všechno co dávali, ale jen to asi nejzajímavější. Jako první tam má profil Billy O'Neil: soul na rovným railu a 270 to soul do šikmýho co se lámal do prava; disaster v obrovské rychlosti přes 5 schodů a 2m rovinku do alley-oop pornstaru.
Další je Eric Perkett:huge gap z terasy přes schody; 540 z 2x12 schodů; autem se nechal roztáhnout a dal gap přes keře asi 15m dlouhej a 5m vysokej.
Pak je na řadě Brent Hicks: pár moc pěknejch wallridů a dlouhatánskej kind na lámaným zábradlí; 360 fast slide a 360 ts soul; true mistrial na kontejneru.
Pár záběrů na Murdu jak se válí na posteli s plechovkou piva a vypadá u toho že dost vpohodě. Několik setříhaných záběrů jednotlivých riderů (Harmannus, Schwab, Bah, Trebach, Spira,...).
Další je Dre Powell: ukázkový ts acidy; střecha to bs negative na hraně další střechy.
Pak je na řadě Shima. Kdo čekal že tam bude mít svůj profil, tak bude sklamanej. Sedí tam jen tak na gauči, poručí si pití a stěžuje si na to, jak ho štve že kdykoli přijde do parku nebo kamkoli tak jen slyší..shima, shima, shima. A pak říká něco ve stylu, že má jeden klip, 5 bruslí, tak že ani sekci v tomto videu nepotřebuje. A je tam akorát jeden záběr jak dá disaster royale a natočí nečo zpátky do rampy.
No a to už přichází Mr. Murda, asi nejosobitější postava tohoto videa. Fakt si hodně dává, hlavně rotace při grindech...furt se u toho motá: royale to 360 royale (to dává asi nejčastěji); fullcab royale chess, v tom natočil tak 540 a ukončil to ao soulem a 180 out; fakie to backslide to soul.
Dalším je Julian Bah, tomu kreativita při ježdění opravdu nechybí: gap 180 z průchodu v baráku přes schody a zastřešenou terasu; 540kou tak 4m vysokej gap přes jakýsi podlouhlý koryto s vodou (při nevydařeným pokusu se tam aji vykoupal); diaster přes 3m trávy to ts makio; disaster přes 5 schodů a 2m rovinku to soul; přeskočí po břicho vysoký zábradlí a dá royale na šikmým zábradlí kerý od tama vede a pod ním obrovskej gap (haluz).
No a jako třešinka na dortu přichází (přijíždí) prince Aragon, kterej má fakt moc pěknej styl: unity, ts makio a hafo dává komba; full cab ts torque soul; negative na hraně střechy a 450 out; 450 negative; half cab ts soul to 360 negative; 540 přes keře a zábradlí a dopad do krytých garáží; disaster přes 5 schodů a 2m rovinku to ao unity; roztáhlo ho auto a dal upstair negative 810 out (haluzový).

No a od teď se záběry zaměřujou na to co prováděj na pokoji, no spíš v baráku. Murda zavřel kohosi v koupelně a nechce ho pustit, pak se opije a v noci nemůže ani najít postel. Když usne, tak mu do jeho afro květáku nastrkaj jakýsi tyčinky a chcou mu tam dat aji jednu zapalenou. A po celým videu sou sem tam prostřihy ze silvestra 03/04 v Paríži, kde zrovna celej team v tu dobu byl.  Nakonec pustijou z kopce pneumatiku, která jen tak tak míjí okolojedoucí auta.....a šmitec. No doufám že je vám jasný, že todle video stojí za to opravdu vidět! Zádný slova nanahrádí to, co se tam děje...
aaaaa

 

 


 

autor: MaRTiNa